PF 2018

Za naši prodejnu přírodního kamene Vám přejeme vše nejlepší v novém roce 2018, všem našim partnerům i budoucím zákazníkům a milovníkům obkladů a dlažeb z přírodních materiálů, hodně štěstí, zdraví a plno úspěchů v novém roce. Tým PB-SERVIS s. r. o. Číst více..

Realizace - Všude mají kamennou podlahu.

Kamenná podlaha položená v celém domě působí jako jednotící prvek interiéru. Číst více..

Ochranné nátěry a impregnace

Pro dlouhodobé udržení vzhledu a užitných vlastností kamene, doporučujeme použití speciálních prostředků k tomu určených. Prvním krokem je impregnace, která uzavře strukturu kamene a vytvoří nepropustnou membránu, chránící před účinky nečistot... Číst více..

Proč si pořídit přírodní kámen?

Přírodní kámen je originál! Díky minerálům, které tvoří přírodní kámen, je každý přírodní kámen odlišný a jedinečný. Nikdy nenajdete dva kousky, které by byly úplně totožné. Přírodní kámen vyniká svými jedinečnými vlastnostmi mezi ostatními stavebními materiály a jeho využití v oblasti stavebnictví je proto vysoké.. Číst více..

Technický list pro obklady a dlažby z přírodního kamene

Technický list pro obklady a dlažby z přírodního kamene - v tomto přírodním materiálu jako je břidlice a křemenec, nehledejte uniformovanost ani barevnou přesnost jako u keramických obkladů a dlažeb. Každý kus tohoto kamene v pravidelných i nepravidelných formátech, co do plastičnosti a barvy, je originál přírody... Číst více..